Celkové hodnocení prodávajícího
| Rychlost odpovědi |
Více jak týden |
| Index odpovědi |
100% |
| Komunikace |
|
| Rychlost dodání |
|
| Přesnost inzerovaných informací |
|
Zahradničení je pro mě koníček. Je to relaxace, která má smysl, vede k soběstačnosti a kvalitní potravě. Pomaličku objevuji permakulturu a vše co k ní patří. Pěstuji bez použití chemie a 80% rostlinek vyrostlo ze semínek, které pocházejí ze Semínkoven.
A aby bylo u nás veseleji, dělají nám (mimo jiné) společnost slepičky, na které dohlíží kohout Karel :) A protože jsou to slepičky štědré, dobře živené hlavně zrnem, šrotem a zeleným, tak jak bylo dříve zvykem, ráda bych zde nabídla i pár vajíček. :)